Смекни!
smekni.com

Проектування каталогу мобільних телефонів у Access (стр. 4 из 4)

Мал.5.1 Форма «Головна»


Мал.5.2 Форма «Перегляд телефонів»

Мал.5.3 Форма «Вибір за фірмою»

Мал.5.4 Форма «Вибір за ціною»


Мал.5.5 Форма «Музичні телефони»

Мал.5.6 Форма «Вибір за камерою»

Мал.5.7 Форма «Редактор каталогу»


Висновки

За допомогою Access можна створити додаток, що працює в середовищі Wіndows, що буде цілком відповідати потребам по керуванню Б. Д. Використовуючи запити, можна вибирати й обробляти інформацію, що зберігається в таблицях. Можна створювати форми для введення, перегляду і відновлення даних, а також використовувати Access для створення як простих, так і складних звітів. Форми і звіти "успадковують" властивості базової таблиці або запиту, так що в більшості випадків необхідно указати формат, умови на значення і деякі інші характеристики даних тільки один раз. До числа найбільш могутніх засобів Access відносяться засоби розробки об'єктів - Майстра, які можна використовувати для створення таблиць, запитів різних типів форм і звітів, просто вибравши за допомогою миші потрібні опції.

Mіcrosoft Access має безліч областей застосування: на малому підприємстві; у роботі з контракту, коли потрібно розробити прикладну програму за замовленням або виступити в ролі консультанта; у великих корпораціях, виступаючи в ролі координатора виробничих інформаційних систем і навіть у сфері домашнього застосування.

У даній курсовій роботі була спроектована інформаційна система "Каталог мобільних телефонів", що може істотно полегшити роботу менеджера з продажу, телефонів. Вона реалізована в СУБД Access.

У цій базі даних зберігається інформація про телефони і їхню характеристику, та фотографію самого телефону, запити, що дозволяють здійснювати пошук телефону за найбільш популярними вимогами до телефонів

Користуватися цією інформаційною системою можуть: продавець, адміністрація, консультант.

Уведення даних у базу може здійснювати як адміністратор БД, так і продавець, який буде користуватися формами роботи з редактором каталогу.

Дана система пройшла всі три етапи проектування. На інфологічному рівні структура бази даних була відбита у виді ER-діаграми, що у наслідку була приведена до третьої нормальної форми. На датологічному рівні - представлена реляційною моделлю. У таблицях була усунута надмірність. Безпосередня робота із СУБД по формуванню таблиць і їхньому заповненню на комп'ютері була проведена на стадії фізичного проектування.

У наслідку дану систему можна удосконалювати, відповідно до потреб користувачів.

Інформаційна система містить:

1. Таблиць-7

2. Запитів-5

3. Форм-7


Список використаних джерел

1. Бекаревич Ю.Б., Пушкіна Н.В. Mіcrosoft® Access 2000.-Спб.:Бхв-Петербург, 2001. - 480 с.: іл.

2. Вейскас Д. Ефективна робота з Mіcrosoft Access 2. С.- Петербург: "Питер Пресс", 1996. - 856 стор.

3. Глушков В.М."Основи безпаперової інформатики", М. Наука, 1987р.;

4. "Людина й обчислювальна техніка" під ред. Глушкова В.М., М. Наука, 1971 р.;

5. "Організаційні питання автоматизації керування" (переклад з англійського) Глушкова В.М., М. Економіка, 1972 р.;

6. Мартін Дж. "Організація баз даних в обчислювальних системах", М. Світ, 1980 р.;

7. Шураков В.В. "Надійність програмного забезпечення систем обробки даних", М. Фінанси і статистика, 1987 р.;