Смекни!
smekni.com

Особливості організації реклами в Internet (стр. 5 из 5)

Справа в тому, що набравши в рядку адреси URL, користувач тим самим дає команду браузеру завантажити дану сторінку собі на комп'ютер. Але що ж відбувається, якщо користувач не вірно набрав адресу (схибив при наборі, чи набрав адресу навмання, сподіваючись, що він існує)? Браузер повинний видати повідомлення типу «Хост www.domain.com не знайдений, перевірте правильність URL». Як же відбувається рекламування в цьому випадку? Якщо користувач набирає якийсь неіснуючу адресу, то система, куди він звертається не відсилає браузеру відповідь про те, що URL не знайдений, а завантажує якусь іншу сторінку (часті практики, завантаження різних oops! (широко практикується на promo.ru, dsi.ru, irnet.ru), сторінки error 404, переходів на центральну сторінку домена другого рівня, якщо запитаний URL – домен третього рівня і т.д.). Однак, деякі сервера, що надають безкоштовний хостинг чи DNS-сервіс, продають свої неправильні заходи іншому серверу. Такі сервера мають велике число доменів третього рівня, і до них часто звертаються, їхній DNS часто видає відповідь про помилку. Така система може виконуватися або тільки в одному з браузерів, або в усіх (більш складна), працює на рівні DNS.

Звичайно, перш ніж рекламуватися подібним способом потрібно кілька разів подумати про те, що в користувача запитуючого неіснуючий URL зовсім немає бажання заходити на інший сервер. На даний момент мені не відомі випадки переходу на зовсім інший сервер при відсутності документа в структурі домена (файл, запитаний по піддиректоріях, error 404), але на мій погляд така форма дуже перспективна для розкручування порталів і великих розважальних серверів.

Зараз Україна починає активно впроваджувати нові технології, за зразком західних і придумувати нові способи рекламування. З'являються рекламні мережі відповідаючі західним стандартом , але все-таки технічна відсталість середньостатистичного користувача гальмує розвиток нових технологій. Затримка постачання нового програмного забезпечення не дає користувачу можливості відчути всю принадність нового віртуального світу, а низька пропускна здатність і ненадійність комунікаційних каналів ще більш сповільнює це впровадження. Однак зараз чітко просліджується тенденція розвитку ліній зв'язку, і в майбутньому збільшення швидкості зв'язку безсумнівно відіб'ється на якісному рівні реклами.

Звичайно, баннерна реклама, як сама основна, у такому виді, у якому вона зароджувалася вже не існує в жодній скільки-небудь просунутій в інтернеті країні. В Україні ж вона от-от пройшла свій пік і ведучі інтернет-рекламщики почали вивчати нові технології, більш витончені, покликані працювати саме з зацікавленою аудиторією, а не «стріляти по величезних площах».

Узагалі, вся інтернет-реклама найбільше й оперативніше усіх вирішує одну з головних задач реклами – дія на цільову аудиторію. Досягнення в програмуванні дозволяють зробити це з мінімальної, практично нульовою погрішністю. Звичайно перехід по неіснуючому URL не вирішує цю задачу, але це тільки поки. Цей спосіб тільки зародився і технічно ще розвитий слабко.

Список використаних джерел

1. http://www.bannermaker.ru;

2. http://www.microscope.com;

3. http://www.wilsonweb.com;

4. http://www.iab.com;

5. Кирсанов Д., Web-дизайн: книга Дмитрия Кирсанова, «Символ», 1999

6. Chip від 19.11.2000, с. 12;

7. http://www.computerworld.com.uа;

8. http://www.marketing.spb.ru;

9. http://www.inter.net.ru;

10. http://www.promotion.aha.ru;

11. Домашний ПК від 08.12.2000, c. 21;

12. Мир связи и информатикивід 11.08.2000, с. 21;

13. Мой компьютер від 04.09.2000, с. 18-19 ст.;

14. http://www.rocit.com;

15. Телеком від 02.10.2000 c. 7;

16. http://www.kazan.ru/maxim;

17. http//www.computerworld.ru;

18. HA!!!, жовтень 2000, с.32;

19. НА!!!, вересень 2000, с. 67-69.