Смекни!
smekni.com

Розробка програми стимулювання збуту для підприємства (стр. 2 из 3)

- диплом участі в другій Міжнародній конференції " Актуальні питання забезпечення пожежної безпеки в Україні ", що відбувалася у м . Ялта ( 04 – 07 жовтня 2006 року ), організатором якої було МНС України, а партнерами виступали компанії BOSH, SIEMENS, ВЕНБЕСТ ;

- диплом учасника четвертого Міжнародного виставкового форуму "Технології захисту – 2005" (29 листопада – 2 грудня 2005 р.);

- диплом за участь і нагорода "за розробку та виробництво високоефективної адресної системи пожежної безпеки "Омега" у Міжнародному виставковому форумі "Технології захисту – 2004" (27 – 30 жовтня 2004 р.);

Варто зробити висновок, що завдяки особистому досвіду співробітників фірми, участі у найбільш відомих в Україні та світі спеціалізованих форумах, виставках, конкурсах ПП "Резерв – 1" набуло широких зв'язків в Європі і світі по постачанню сучасних комплектуючих. Таким чином, фірма зможе задовольнити вимоги кожного споживача. Споживачами продукції ПП "Резерв - 1" є наступні групи:

1) населення;

2) комунально-побутові й бюджетні підприємства й організації;

3) промислові та інші госпрозрахункові підприємства;

4) приватні підприємства;

5) підприємства-посередники .

Опис продукції, що виробляє ПП " Резерв – 1 "

Система адресної пожежної сигналізації "Омега"

Система адресної пожежної сигналізації "Омега" відповідає вимогам міжнародного стандарту EN 54, Гостам і вимогам морського Регістра до пожежних систем і призначена для сигналізації про виникнення пожежі по ознакам появи диму, полум'я, підвищення температури. Технічні і функціональні можливості системи "Омега" дозволяють створити високонадійні розподілені і легко масштабовані системи пожежної сигналізації об'ємом від одиниць до чотирьох тисяч сповіщувачів . Висока достовірність виявлення пожежі, дубльовані канали зв'язку між приладами, повний контроль виконавчих пристроїв, наявність вибухобезпечного виконання дозволяють використовувати систему "Омега" на промислових підприємствах, критично важливих об'єктах, готельних комплексах,адміністративних будівлях, офісах, складських приміщеннях. Система адресної пожежної сигналізації "Омега" забезпечує:

- Найнижчі витрати з розрахунку на одиницю площі, що захищається, для середніх і великих об'єктів за рахунок модульної структури

- Захищений дубльований протокол обміну по каналу зв'язку між приладом управління і приладами розширення

- Мікропроцесорний аналіз сигналу в шлейфах сигналізації для запобігання саботажу

- Управління пристроями автоматичної пожежогасінні, сповіщення, димоудаленія кондиціонування та ін.

Можливість об'єднання десятків систем "Омега" в єдиний комплекс, керований з ПЕВМ.

АСЗОД

Автоматизована система збору і обробки даних (АСЗОД), яка дозволяє організувати облік по наданню послуг населенню з водотеплопостачання, електропостачання і водовідведення в повній відповідності з Правилами, що діють, де:

ОЛВТЕЕ - обчислювач лічильника води, теплової і електричної енергії, далі по тексту обчислювач, має 8 виконань і призначений для збору і обробки

даних отримуваних від наступних блоків:

БЗД ПХВ - блок збору даних по холодній воді по будинку;

БЗДП ГВ - блок збору даних по гарячій воді по будинку;

БЗДП ЕЕ - блок збору даних по електричній енергії по будинку;

БЗДП ТЕ - блок збору даних по тепловій енергії по будинку;

БЗДК - блок збору даних по квартирі має чотири входи.

загальна кількість, сполучених в систему обчислювачів може складати до 64 одиниць.

ОЛВТЕЕ (виконання 01-04) мають буквено-цифрову індикацію, клавіатуру світлодіодну і звукову сигналізацію, які рекомендуються до використання в будинках з черговим персоналом.

ДП - дистанційний пульт збору інформації або персональний кишеньковий комп'ютер (Palm, PSION, Pocket РС).

У всіх виконань обчислювачів є вбудований АПС, який забезпечує безперебійну роботу обчислювача при зникненні мережі ~220В впрдовж не менше 12 годин.

ОЛВТЕЕ (виконання 01-08) забезпечує збір і обробку даних з первинних приладів, що встановлюються в цілому на дім, для розрахунку об'єму наданих послуг з наступних показників:

Існує можливість передачі даних на ПЕВМ (по Rs485 інтерфейсу) або безпосередньо з персонального кишенькового комп'ютера PSION, Palm.

При використанні ПЕВМ, можливе отримання і передача в електронному вигляді через модем або на паперовому носієві наступної інформації:

1. Почасового архіву за 70 діб;

2. Добового архіву за 370 діб;

3. Даних про споживача і про встановлені прилади обліку (серійний номер початкові свідчення, дата останньої госповерки і др.);

4. Квитанції про спожиту кількість енергоносіїв за минулий платіжний

період.

Стан ринку засобів охоронно-пожежної сигналізації (ОПС)

На цьому ринку очікуються показники зростання, що виражаються двозначним числом відсотків - особливо у всьому, що стосується встановлення адресних пристроїв і безпровідних систем.

За даними спеціалістов компанії "MTI Системи Безпеки", протягом 2007 р. у 52 % компаній витрати на встановлення систем пожежної сигналізації зросли від 1 до 10 % порівняно з 2006 р., у 27 % компаній - від 11 до 20 %, у 13 % компаній - від 20 % і вище.

Можливості для роботи в області пожежної сигналізації просто величезні, бо на комерційному ринку і не тільки, як і раніше ведеться інтенсивне будівництво, а це вигідно компаніям, що виробляють і продають ОПС.Перспектива розвитку ринку безпеки, а також ринку пожежної сигналізації, прив'язана до темпів зростання економіки країни в цілому. З удосконаленням базових показників розвивається і сегмент безпеки, який поступово переорієнтувався з простих рішень на складніші, комплексні, глобальні на всіх етапах введення системи в експлуатацію. Ринковий попит на системи пожежної сигналізації, а також системи безпеки в цілому залежить від тенденцій розвитку ринку комерційній нерухомості. Активне будівництво торгових,офісних, житлових площ стимулює збільшення асортименту устаткування пожежної сигналізації.

Відповіді на питання до експертів: "Як би Ви оцінили стан і можливості ринку систем протипожежних сигналізацій на 2008 рік ?" розподілилися таким чином, як зображено на діаграмі.

Тобто ми можемо зробити висновок, що більшість експертів оцінює стан і можливості ринку систем протипожежних сигналізацій на 2008 рік як "ДУЖЕ ДОБРЕ", отже для підприємств,які виробляють і продають системи протипожежних сигналізацій, має сенс розробляти заходи щодо закріплення на ринку, перш за все шляхом пожвавлення свого збуту.

Рисунок 2. Стан і можливості ринку систем протипожежних сигналізацій на 2008 рік

До найбільш відомих на ринку України і Харкова виробників саме адресних систем протипожежних сигналізацій (АСПС) варто зазначити такі :

- ТОВ "Бучанський завод Веда", що виробляє АСПС "Адрес – 400;

- НВП "Меридіан", що виробляє АСПС "Фотон – А";

- ТОВ "Охоронні системи", що виробляє АСПС "ADR-3000";

- ЗАТ "АЛАЙ", що виробляє АСПС "АЛАЙ С-А";

- СУНП "ПРОМЕТЕКСУКРАЇНА ЛТД", що виробляє АСПС "Algo Rex";

- НТЦ "Охоронні системи", що виробляє АСПС "GST – 500".

Основним конкурентом ПП "Резерв – 1" на українському і харківському ринках є НВП "Меридіан", що виробляє АСПС "Фотон – А", бо всі останні з вищенаведених фірм мають набагато вищі ціни на свою продукцію порівняно з ПП "Резерв – 1" та НВП "Меридіан". Якщо ж порівнювати між собою ПП "Резерв – 1" та НВП "Меридіан", то все ж саме "Резерв – 1" має нижчу ціну на свій прилад завдяки тому, що є широкі зв'язкі по постачанню сучасних комплектуючих, тому існує можливість вибору поміж багатьох парнерів,з якими "Резерв – 1" співпрацює на основі кооперації. НВП "Меридіан" не має настільки ж широкого кола зв'язків, тому варіації щодо ціни суттєво обмежені. Також велику роль у сприйнятті покупців відіграють клієнти, яким фірму рекомендують такі ж клієнти задоволені роботою. І, можливо,одним з найважливіших чинників збільшення продажів ПП "Резерв – 1" виступають нагороди у престижних спеціалізованих конкурсах цієї галузі, бо на них звертається велика увага потенційних покупців (що, доречні, прибувають з таких країн: Росія, Білорусія, Польща, Словакія, Австрія, Чехія, Італія, Молдова, Узбекістан, Італія ), які за свої гроші бажають мати найкраще і найвідоміше.

Аналіз фінансового стану ПП "Резерв – 1" за формою 1М "Баланс"

Баланс ПП "Резерв – 1" за формою 1М наведений у додатку 2.

Загальна вартість майна підприємства дорівнює підсумку балансу. На початок 2007 року загальна вартість майна складає 880, 1 тис. грн., на кінець 2007 року – 307, 4 тис. грн.

Вартість необоротних засобів на початок 2007 року складає – 64,4 тис. грн., на кінець 2007 року – 69, 7 тис. грн.

Вартість оборотних засобів на початок 2007 року складає – 815, 7 тис. грн., на кінець 2007 року – 237, 7 тис. грн., тобто спостерігається зменшення оборотних засобів на 578 тис. грн. (29, 14 %).

Загальна вартість майна зменшилась на 572, 7 тис. грн., або на 35 %.

Дані, що наводяться в пасиві балансу, дозволяють визначити, які зміни відбулися в структурі власного та позикового капіталу, скільки притягнуто в оборот підприємства довгострокових та короткострокових коштів, тобто пасив показує, звідки взялися кошти, направлені на формування майна підприємства.

Нерозподілений прибуток на кінець року зменшився на 35, 4 тис. грн. (83, 6 %).

У четвертому розділі "Поточні зобов’язання" ми спостерігаємо зникнення кредиторської заборгованості та зменшення поточних зобов’язань по розрахунках з бюджетом, ліквідовано заборгованість із внутрішніх розрахунків, що була на початок періоду. Разом це привело до зменшення четвертого розділу пасиву на 35 %.