Смекни!
smekni.com

Автоматизація (комп’ютеризація) управлінського обліку на сучасному етапі (стр. 6 из 6)

№ з/п Оборотно-сальдова вiдомiсть Характерист ика
1 "Оборотная ведомость по денежном средствам " Звiт призначений для контролю руху коштiв по синтетичних рахунках з типовою формою аналiтичного облiку "Денежное средства". Для кожного такого рахунку у вiдомостi формуються рядки - по одному на кожен день, в якому зафiксованi обороти. Якщо облiк по рахунку ведеться в кiлькох валютах, то для кожної валюта створюеться окремий рядок. В цiй вiдомостi для кожного синтетичного рахунку (окремо для кожного виду валюти) вiдображаються обороти по дебету i по кредиту, що входять у вхiднi i вихiднi залишки
2 "Оборотная ведомость по аналитическим счетам " Звiт призначений для контролю руху коштiв по аналiтичних рахунках. Кожний рядок вiдомостi формуєгься для унiкального поєднання гежазникiв: синтетичний рахунок, набiр аналiтичних рахункiв i валюта. При формуваннi рядкiв звiту програма враховує аналiтичнi рахунки тiльки тих порядкiв, якi задаються користувачем
3 "Оборотная ведомость по счета.» " Звiт призначений для контролю руху коштiв по сиитетичних рахунках. кожний iї рядок формуеться для унiкального поєднання показникiв: синтетичний рахунок i валюта. Для кожного рядку формуєгься в одному рядку на кожний вид валюти. залишки i обороти якої зареєстрованi в перiод формування вiдомостi. Можна групувати рахунки по дебету i по кредиту, враховувати всi аналiтичнi рахунки або аналiтичнi рахунки певних порядкiв, складати вiдомостi в розрiзi певних рахункiв i валют
4 "Оборотная ведомость по материаiьньiмценностям " Звiт призначений для контролю руху запасiв. Тут вiдображаються залишки i обороти по рахунках облiку запасiв в розрiзi матерiально вiдповiдальних осiб i найменування запасiв та валюти, в якiй оцiнено запаси

Таблиця 2.3.9. Бухгалтерська звiтнiсть в програмi "Галактика"

Види бухгалтерської звітності Склад бухгштерської звiтностi
1 Бухгалтерська звiтнiсть внутрiшнього користувача Вiдомостi щоденного облiку довiльного рахункуВiдомостi аналiтичного облiкуОборотнi вiдомостi Відомості аналітичного облікуЖурнал (книга) господарських операцiйГоловна книгаВiдомостi з облiку курсової рiзницiВiдомостi з облiку працi i зарплатаВiдомостi з облiку основних засобiв iнематерiальних активiвВiдомостi з облiку запасiв та МШП
2 Вихiдна бухгалтерська звiтнiсть Форми звітостіЗвіти за податками
3 Розрахунок економiчних
показникiв
Аналітичний баланс

Висновок

Слід зауважити, що на ринку існує пропозиція, представлена досить широким колом програмних продуктів, які позиціонуються як системи класів MRP II, ERP (SAP R/3, BAAN IV, БЕСТ-ПРО, 1С:Предприятие, Парус 8.0, Галактика, Сонет, ПРАГМАТ…). Виробники цих продуктів — це поважні компанії, які мають власні Веб-сторінки у мережі Інтернет і де ви, шановні читачі, зможете отримати повну інформацію про їхні продукти.

В ході здійсненої роботи ми можемо побачити, що на даний час ми вже маємо реальну базу для того щоб розвивати наше підприємство.

Також керівник повинен розуміти, що витягнути прибуток, це все одно, що один раз побудувати будинок і не ремонтувати його. Ось він є і все, також і з прибутком, ось він є, а що буде далі, куди йти вже не важливо, може вивезе. Завжди треба бачити до чого прагнути, якими цілями це можна досягти. Всі фірми на Заході давно вже діють за цим принципом і приносять до України свої знання по цій темі, прагнучи навчити наших керівників здійснювати стратегічне планування.

На мою думку на ЗАТ “Житомирпромспецбуд” частково ефективно використовується управління за цілями. Управління за цілями являє собою метод поєднання планування, контролю і мотивації, який успішно застосовують багато організацій для зменшення кількості конфліктів і зниженню негативної реакції людей на контроль шляхом їх участі в цьому процесі. Метод управління за цілями допомагає релазовувати стратегію шляхом покращення звязку між цілями підлеглих, цілями їх начальників і цілями всієї організації. Управління за цілями має багато прихильників, також існує багато прикладів позитивних результатів застосування даного методу. Загальна правильність методу управління за цілями пояснюється дослідженнями в області постановки цілей і зворотнього звязку. Існують докази, що продуктивність людей, які мають конкретні цілі, вища ніж у людей, для цілі не встановлені або яких не просять старатися.

Список використаної літератури

1.Бовтік А. Поведінкові аспекти іправлінського обліку//Круглий стіл №1-2(25-26), 2006.-32с.

2.Борисов А.Б. Большой экономический словарь.-М.: Книжный Мир,1999.-895с.

3.Бутинець Ф.Ф. та ін. Інформаційні системи бухгалтерського обліку:підручник для студентів вищих навчальних закладів спеціальності 7050106”Облік і аудит”./Ф.Ф. Бутинець,С.В. Івахненков,Т.В. Дави дюк,Т.В. Шахрайчук. За ред. проф. Ф.Ф. Бутинця;2-е вид., перероб. і доп. – Житомир: ПП”Рута”,2002.-544с.

4.Бухгалтерський податковий облік. навч. пос. для студентів спеціальності 7.050106 ”Облік і аудит.”/ за ред. д.е.н., проф.. Ф.Ф. Бутинця, к.е.н., доц. С.Л. Береза: 2-е вид., доп. І перероб. – Житомир: ПП “Рута”,2004.-384с.

5.Василєв А.Короткий шлях у головбухи//Дебет-Кредит № 32,2005.-56с.

6.Голоядова Т.О.Акціонерні товариства:організаційно-правові аспекти та управління персоналом: Монографія. – Одеса:Астропринт,2005.-188с.

7.Зятковський І.В. Фінанси підприємства: Навч. посібник.-2-ге вид., перероб. та доп. – К.: Кондор_2003.-364с.

8.Корень І. Впровадження систем автоматизації управління підприємством// Круглий стіл №1-2(25-26), 2006.-32с.

9.Лук’янчук С. Офісні програи “джентльменський набір”//Контракти №21, 2004.-47с.

10. Макаровська Т.П.Бондар Н.М. Економіка підприємства: Навч. пос. для студ. вищ. навч. закл.-К.:МАУП,2003.-304с.

11.Панасюк В.М. Ковальчук Є.К. Бобрівець С.В. Податковий облік: Навчальний посібник.- Тернопіль: Карт-Бланки,2002. 260с.

12.Сіваярві А. Стенволл Я. Юрвансуу А. Харісало Р.Вплив інформаційних технологій на людські можливості, міжпрофесіальну практику та управління//Проблеми і перспективи управління в економіці №1,2005.-97с.

13.Фінанси підприємств: Підручник/Керівник авт. Кол. і наук. ред. проф.. А.М. Поддєрьогін. 3-тє вид., перероб. та доп.-К.:КНЕУ,2000.-460с.

14. Цеберко А. Актуальні питання//Вісник податкової служби України №7,2006. -37с.

15.Шевченко К. Концепція автоматизації бізнесу лізингової компанії//Лізинг в Україні №3,2005.-24с.