Смекни!
smekni.com

Універститет КРОК (стр. 2 из 3)

6. Розвиток власної сервісної інфраструктури Університету та навчально-виховного середовища, які дозволять значно розширити коло та підвищити якість послуг, пропонованих Університетській громаді, реалізувати засади здорового способу життя і створити безпечні умови праці та навчання.

7. Реалізація бізнес-проектів, пов’язаних із навчально-науковою спрямованістю Університету, а також таких, що забезпечать залучення додаткових фінансових коштів для його сталого розвитку.

8. Розвиток міжнародної діяльності Університету, забезпечення зростання кількості іноземних студентів у навчальних програмах Університету, участі викладачів та співробітників Університету в міжнародних програмах і проектах освітньо-наукового та суспільного характеру. Інтернаціоналізація діяльності Університету.

Навчальні підрозділи

· Навчально-науковий Інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти

· Навчально-науковий Інститут менеджменту безпеки

· Факультет економіки та підприємництва

· Факультет міжнародних відносин

· Юридичний факультет

· Факультет заочного навчання

· Факультет додипломної освіти

· Коледж економіки, права та інформаційних технологій

Статус Університету:

· є одним із перших приватних ВНЗ України (1992 р.)

· має вищий за національною класифікацією IV рівень акредитації

Деякі якісні та кількісні особливості:

· система управління якістю стосовно надання послуг у сфері вищої освіти, повної загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти, підвищення кваліфікації, дослідження, розробки та наукової діяльності, що здійснює Вищий навчальний заклад «Університет економіки та права «КРОК» згідно з чинними в Україні нормативними документами відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008)

· за даними незалежних рейтингів Університет впродовж останніх років знаходиться в першій п'ятірці приватних ВНЗ України, за Національним бізнес-рейтингом він є переможцем в номінації «Лідер галузі» за КВЕД 80.30 «Вища освіта»

· в Університеті навчається понад 5 тисяч студентів, у тому числі іноземці з 19 країн

· навчальний процес забезпечують 669 викладачів, у тому числі 44 доктори наук, професори і 243 кандидати наук, доценти, з них 50% – штатні

· Університет здійснює підготовку магістрів за 21 спеціальністю, бакалаврів – за 10 напрямами, молодших спеціалістів – за 9 спеціальностями

Наука:

· в Університеті діють дві спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій зі спеціальностей: «Економічна безпека суб'єктів господарської діяльності» (перша і поки що єдина в Україні) та «Організаційна психологія; економічна психологія», «Юридична психологія»

· аспірантура зі спеціальностей: «Гроші, фінанси і кредит», «Теорія та історія держави і права, історія політичних і правових вчень», «Світове господарство і міжнародні економічні відносини», «Управління проектами та розвиток виробництва», «Економіка та управління підприємствами», «Економічна безпека суб'єктів господарської діяльності», «Політичні інститути та процеси», «Кримінальний процес та криміналістика, судова експертиза», «Цивільне право та процес, сімейне право, міжнародне приватне право»

Це дає підстави на отримання статусу наукової установи згідно з Положенням про Державний реєстр наукових установ, яким надається підтримка держави, затвердженим Постановою КМ України №380 від 23.04.2001 р.

Міжнародні зв'язки та проекти:

· Університет підтримує партнерські стосунки з університетами Нідерландів, Австрії, Німеччини, Польщі, Чехії, Латвії, Молдови, Грузії, Білорусі, Азербайджану Університет співпрацює з іноземними партнерами в рамках проектів урядів Нідерландів, Польщі, США та Європейського Союзу.

3. Бібліотеки

Інститут має хорошу матеріальну базу: сучасні аудиторії обладнані мультимедійними системами, кожен студент має безкоштовний доступ до високошвидкісного інтернету, працюють комп’ютерні лабораторії. Магістерська програма «Бізнес-адміністрування» забезпечена ліцензованими програмними продуктами Project Expert, Microsoft Project, BPWIN. Також студенти та слухачі забезпечуються підручниками, навчальними посібниками, роздатковими матеріалами, кейсами, і т.і.

Бібліотека Університету забезпечена сучасними технічними засобами інформаційного обслуговування. Вона надає повний спектр послуг слухачам та студентам інституту, налічує близько 200 000 підручників, монографій та довідкових матеріалів у друкованому та електронному вигляді з економіки, фінансів та менеджменту бізнесу.


Для професорсько-викладацького складу: · ознайомчі семінари щодо бібліотечних ресурсів та пошуку інформації (друкованої, електронної); · тематичні семінари стосовно пошуку інформації з певних тем (предметів, курсів); · допомога в укладанні списків рекомендованої літератури до курсів; · підбір літератури до курсу (теми тощо); · редагування списків рекомендованої літератури. Для студентів: · знайомство з бібліотечними ресурсами та сервісом; · навчання користуванню електронним каталогом та іншими електронними інформаційними ресурсами; · допомога в укладанні списків рекомендованої літератури до курсів; · підбір літератури до курсу (теми тощо); · надання допомоги в укладанні списків літератури до наукових робіт. Для читачів всіх категорій: · щомісячні Дні інформації (ознайомлення з новими надходженнями до бібліотеки); · тематичні Дні інформації (на замовлення кафедр, викладачів). · Електронний каталог розміщений зовні, в інтернеті.
Його адреса http://krok.e-catalog.name · Помилка! Неприпустимий об'єкт гіперпосилання. (доступна лише з локальної мережі Університету) · Електронні каталоги інших бібліотек та ВНЗ http://www.e-catalog.name/ek.html · Положення про організацію виконання та захисту дипломних робіт студентів Університету «КРОК».

Щомісячні Дні інформації (ознайомлення з новими надходженнями до бібліотеки);

· тематичні Дні інформації (на замовлення кафедр, викладачів).

4. Студентське самоврядування

· за результатами рейтингу «Найбільш студентський вуз Києва за версією Студентської ради м. Києва» у 2009 р. Університет визнано найбільш студентським ВНЗ м. Києва

· у 2009 р. студентським мером м. Києва обрана Сперчун Надія – голова студради Університету

· 10–11 грудня 2009 р. – представника Університету обрано заступником голови Всеукраїнської студентської ради при КМ України з питань розвитку студентського самоврядування

· березень 2010 року – Сперчун Надію обрано членом колегії Всеукраїнської студентської ради при МОН України

· березень 2010 року – Щепетильникову Єлизавету обрано президентом Української асоціації студентського самоврядування (єдина студентська організація, яка є членом Європейської спілки студентів (ESU).

Матеріальна база:

Університет розташовується на умовах довготривалої оренди в окремій будівлі за адресою: м. Київ, вул. Лагерна, 30–32 (поруч з метро «Берестейська»), де створено сучасну навчальну та сервісну інфраструктуру:

· навчально-інформаційний центр

· навчально-наукова бібліотека

· навчальні лабораторії та центри

· студентське кафе та їдальня

· спортивні зали

Нагороджується ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» За міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки
Медаль «Шануємо кращих»
Почесне звання «Лідер сучасної освіти»
Дипломом нагороджується Університет економіки та права «КРОК» за активну профорієнтаційну роботу

Метою підвищення кваліфікації є оновлення теоретичних та практичних знань спеціалістів у зв’язку з підвищенням вимог до рівня кваліфікації і необхідності засвоєння сучасних методів вирішення професійних задач. Пропонують підвищити кваліфікацію за такими напрямками як комерційний, фінансовий (бухгалтерський) та управління персоналом (HR). Підвищення кваліфікації проводиться по мірі необхідності, але не рідше одного разу на 5 років на протязі усієї трудової діяльності працівників. Періодичність проходження спеціалістами курсів підвищення кваліфікації встановлюється роботодавцем або за бажанням працівника. Контингент слухачів: спеціалісти з вищою освітою.

Професійні курси

Метою навчання на професійних курсах є здобуття нових ґрунтовних теоретичних знань та закріплення їх на практиці. Пропонують отримати знання за такими напрямами, як комерційний, фінансовий (бухгалтерський), управління персоналом (HR) та інші. Усі дисципліни викладаються викладачами-практиками згідно їх авторським програмам. Методики викладання з року в рік постійно трансформуються та покращуються, максимально відповідаючи сучасним тенденціям.

Навчання безробітних

З 2004 року на підставі рішення Тендерного комітету Київського міського центру зайнятості (з 2009 року – конкурсний відбір) Навчально-науковий Інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти, який є структурним підрозділом Університету економіки та права «КРОК», здійснює у м. Києві навчання безробітних за програмами підвищення кваліфікації за рахунок бюджетних коштів виділених Київському міському центру зайнятості.

Курси валютних дилерів

В процесі навчання слухачі здобувають теоретичну підготовку з дилінгових операцій на валютних ринках (депозитні, поточні конверсійні, форвардні операції, фінансові ф’ючерси, опціони, свопи, спекулятивні операції, ризики в операціях з іноземною валютою) та проходять практикум-тренінг у дилінговому центрі «Брокбізнесбанк» та представництві «Reuters».