Смекни!
smekni.com

Інструкція з організації охорони життя і здоров'я дітей у дошкільних навчальних закладах (стр. 2 из 2)

3. Дитину, яка захворіла протягом дня у дошкільному навчальному закладі, необхідно негайно ізолювати від інших дітей та повідомити про це батьків. Після одужання дитину можна приймати до закладу лише з дозволу лікаря.

4. У період, коли виявлено інфекційне захворювання, слід провести запобіжні заходи та неухильно дотримуватися санітарних вимог відповідно до вказівок медичного працівника.

5. З метою попередження шлунково-кишкових захворювань, отруєння дітей їжею, зберігати продукти харчування треба згідно з вимогами Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженої спільним наказом Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства освіти і науки України від 17.04.2006 № 298/227.

6. У дошкільному навчальному закладі необхідно проводити боротьбу з мухами, гризунами тощо відповідно до вимог санітарно-епідеміологічної служби.

7. Медичним та педагогічним працівникам слід постійно проводити санітарно-просвітницьку роботу з батьками.

8. У дошкільному навчальному закладі обов'язково повинна бути аптечка першої допомоги, укомплектована такими медичними препаратами: йод, розчин брильянтового зеленого, вата, бинт, ножиці, термометр, нашатирний спирт, клейонка, етиловий спирт тощо.

9. При прийомі на роботу обов'язковим є проходження медичного огляду. Впродовж роботи всі працівники дошкільного навчального закладу проходять медичні огляди відповідно до вимог чинного законодавства.