Смекни!
smekni.com

Віктор Ющенко - Президент України (стр. 2 из 3)

Про Уподобання: «Якщо говорити про кольорову гаму, то мені подобається шляхетний малиновий колір (маю у гардеробі улюблений червоний светр). Доречною буде й льняна сорочка, вишита білим по білому. Звичайно, жінки більш вимогливо ставляться до новорічного вбрання. Дівчата збираються бути принцесами, а Катя хоче здивувати нас новою сукнею, пошитою зі старовинних рушників.»

«Головна моя вимога до святкового одягу – щоб він був зручний і красивий. У новорічну ніч хочеться відчуття затишку, тому я віддаю перевагу неофіційному стилю або стилю кантрі – отже, не буде жодних краваток і строгих костюмів.»

Про Відпочинок: «Для мене новорічні свята – це в першу чергу можливість побути із найріднішими людьми, бодай на кілька днів забути про політику.»

«Різдвяні вакації збираюся присвятити гірськолижному спорту. Замолоду дуже любив лижі, а кілька років тому вперше став на гірські й „захворів” ними. Думаю, цієї зими поставити на лижі і Софійку. Сподіваюся, у Карпатах буде сніг і нам вдасться не лише гарно покататися, але й побачити гуцульські різдвяні традиції. Також ми збираємось родиною трохи помандрувати.»

Розділ 3. Передвиборча програма.

ЯКОЮ Я БАЧУ УКРАЇНУ

Я бачу Україну справедливою і заможною європейською державою. Де кожна людина може реалізувати свої можливості, не шукаючи кращої долі за кордоном. Де кожен, хто бажає працювати, має роботу і гідну зарплату. Де кожна дитина може отримати якісну освіту. Де кожен громадянин має доступ до належного медичного обслуговування; кожна літня людина отримує гідну пенсію. Де надійно захищене життя – сім'я, материнство і дитинство. Де шанують ветеранів. Де влада користується довірою і повагою громадян. Де державні чиновники компетентні і законослухняні, отримують високу зарплату і не беруть хабарів. Де всі рівні перед законом; де кожен із нас, а не лише багаті, може захистити свої права у суді. Де надійно гарантовані свобода думки, свобода слова, свобода совісті. Я бачу Україну державою, яку шанують і цінують її власні громадяни і до якої з повагою ставляться у світі. Я бачу Україну, в якій житимуть, як казав Олександр Довженко, „по закону Божеському і людському”.

ЗА

1. Створення мільйонів нових робочих місць.

2. Економічне зростання, що позначається на добробуті кожного громадянина.

3. Кардинальне підвищення зарплат і пенсій.

4. Доступність якісної освіти, медицини.

5. Пристойне житло для кожної сім'ї.

6. Державу, яка захищає інтереси простих громадян, а не прислуговує купці олігархів.

7. Зменшення податків, стимулювання виробництва.

8. Обмежене втручання держави в життя громадян.

9. Незалежний суд, що надійно захищає права простих людей.

ПРОТИ

1. Приниження людської гідності.

2. Бідності і безробіття.

3. Розкрадання державної власності і державного бюджету.

4. Репресивних податків, що не дають підприємствам працювати, а людям – отримувати гідну зарплату.

5. Зловживання владою.

6. Обмеження прав і свобод простих громадян.

7. Корупції і хабарництва, на чому тримається нинішня влада.

Як економіст за фахом, маючи досвід роботи на посадах Голови Національного банку і Прем'єр-міністра України, як лідер найбільшої парламентської фракції – я знаю, як цього досягти. За півтора роки роботи мого Уряду був наведений порядок у бюджетній сфері, усунуті бартерні розрахунки. Стали прозорими грошові потоки, припинилися масові відключення електроенергії. Ми підвищили зарплати і пенсії усім категоріям населення. Домоглися вчасної виплати зарплат, ліквідували заборгованість із виплати пенсій. І головне – ми досягли цього без зовнішніх запозичень, з опорою виключно на власні ресурси.

Після перемоги на президентських виборах я зобов'язуюся перед народом України виконати такий План дій.

ПЛАН ДІЙ ВІКТОРА ЮЩЕНКА „ДЕСЯТЬ КРОКІВ НАЗУСТРІЧ ЛЮДЯМ”

1 . Створити п'ять мільйонів нових робочих місць.

Для цього:

· Створення нових робочих місць з гідною зарплатою визначити критерієм оцінки діяльності влади на всіх рівнях.

· Спрямувати економічну політику на розвиток внутрішнього ринку.

· Запровадити систему державного замовлення і громадських робіт для створення нових робочих місць.

· Гарантувати робоче місце кожному, хто отримав професію за державним замовленням.

· Зняти всі перешкоди для тих, хто хоче відкрити власну справу, сприяти їх власній ініціативі.

· Зменшити ставки кредитування. Забезпечити гарантований доступ до кредитів для малого і середнього бізнесу.

· Сприяти розвитку високотехнологічних галузей – для виходу України на міжнародні ринки праці.

· Залучити в економіку України інвестицій у 10 разів більше, ніж сьогодні – це нові робочі місця, нові технології.

2 . Забезпечити пріоритетне фінансування соціальних програм.

Для цього:

· Збільшити мінімальну пенсію – вона буде більшою за прожитковий мінімум. Ліквідувати „зрівнялівку” та дискримінацію у пенсійному забезпеченні.

· Протягом року повернути людям борги із зарплати.

· Відновити зруйновану систему охорони здоров'я – в кожному місті та селі. Забезпечити кожному громадянину гарантований перелік безоплатних медичних послуг.

· Гарантувати пріоритетне оздоровлення ветеранів війни і праці, які віддали свої кращі роки служінню державі – це наш святий обов'язок.

· Створити умови для повноцінного суспільного життя інвалідам.

· Відновити повагу у суспільстві до Вчителя; гарантувати освітянам зарплату, не нижчу середньої по промисловості.

· Кожна дитина, незалежно від майнового стану батьків, зможе отримати якісну освіту. Забезпечити пріоритетне право отримання вищої освіти за бюджетні кошти дітям із малозабезпечених сімей.

· Поновити 10-річний термін навчання у середній школі з 5-бальною системою оцінки знань.

· Замість будівництва нових урядових споруд і купівлі дорогих авто для чиновників – будувати соціальне житло для малозабезпечених громадян.

3 . Збільшити бюджет – зменшенням податків.

Для цього:

· Зменшити податки. Коли вони будуть справедливими, їх сплачуватимуть усі, – тіньова економіка вийде на світло і поповнить бюджет.

· Щорічно зменшувати оподаткування фонду зарплати – через п'ять років він не перевищуватиме 20%.

· Спростити процедури сплати податків, зробити їх прозорими.

· Відокремити бізнес від влади, захистити підприємців від поборів. Припинити практику використання правоохоронних органів для здійснення тиску на підприємства.

· Очистити податкові органи від корумпованих чиновників, підвищити зарплату чесним професіоналам. Вони збиратимуть податки в повному обсязі і виключно на основі закону. Ліквідувати податкову міліцію – в цьому каральному органі не буде потреби.

· Змусити олігархів справно сплачувати всі податки. Я проти нового перерозподілу власності, але олігархи заплатять справжню ціну за підприємства, що „прихватизуються” за безцінь – мільярди гривень підуть на виплату заощаджень пограбованих громадян.

4. Змусити владу працювати для людей, повести рішучу боротьбу з корупцією.

Для цього:

· Звільнити з посад казнокрадів і хабарників у структурах виконавчої влади, натомість призначити чесних і порядних професіоналів.

· Скоротити непотрібні управлінські структури, зменшити чисельність армії чиновників. Решті – забезпечити належні умови роботи і гідну зарплату. Дешевий чиновник надто дорого обходиться народу. Кожен чиновник підпише “Кодекс честі державного службовця” – і неухильно його дотримуватиметься.

· Чітко визначити функції оновлених владних структур. Держава не втручатиметься у життя людей там, де вони без неї впораються набагато краще.

· Звільнити суддів, які заплямували себе корупцією і замовними рішеннями в інтересах олігархів. Суди відновлять почуття справедливості у суспільстві – вони не каратимуть, а захищатимуть права громадян.

· Провести справжню політичну реформу – кожен відчує, що влада працює для громадян, і працює ефективно. Зміни до Конституції будуть прийняті прозоро і законно – і запроваджені у 2006р., після обрання нової Верховної Ради на вільних і чесних виборах.

· Розширити права і зміцнити фінансову базу для ефективного самоврядування – на рівні міст, селищ, сіл. Більше коштів спрямуємо у регіони і до територіальних громад – на фінансування найважливіших потреб людей.

5. Створити безпечні умови для життя людей.

Для цього:

· Змінити пріоритети правоохоронців – головним у їх діяльності буде не безпека можновладців, а безпека кожного громадянина.

· Очистити правоохоронні органи від корупціонерів, на керівні посади призначити чесних, високопрофесійних офіцерів, надати їм належну політичну і матеріальну підтримку. Розгорнути рішучу боротьбу з криміналітетом і організованою злочинністю.

· Підвищити рівень захисту населення від природних і техногенних аварій і катастроф. Послідовно вирішувати нагальні проблеми чорнобильців. Я гарантую, що інформація про екологічний стан довкілля буде повністю відкритою для громадян.

6. Захистити цінність сім'ї, повагу до батьків і права дітей.

Для цього:

· Зламати тенденцію скорочення чисельності населення України.

· Збільшити мінімум у 10 разів грошову допомогу матері при народженні дитини. Відмова матері від професійної діяльності на користь виховання дитини має знайти належне визнання у суспільстві.