Смекни!
smekni.com

Проект локальної мережі для школи (стр. 5 из 6)

Збереження енергії

Технологія Green Ethernet дозволяє істотно поліпшити ефективність споживання електроенергії. Для набору мікросхем комутаторів Gigabit Ethernet серії web smart нового покоління використовується техпроцесс 90 нм, що забезпечує замовникам розширений функціонал і дозволяє скоротити споживання енергії.

Гнучкість управління

Комутатори Gigabit Ethernet серії web smart пропонують бізнесу, що росте, просте і ефективне рішення по управлінню мережі з використанням інтуїтивно-зрозумілої утиліти SmartConsole або Web-інтерфейсу управління, що дозволяє адміністраторам видалено управляти комутатором до рівня портовl. Утиліта SmartConsole легко дозволяє замовникам виявити комутатори D-Link серії Web smart, що належать одному і тому ж сегменту мережі L2, підключеному до локального комп'ютера користувача.

Використовуючи цю утиліту, користувачам немає необхідності змінювати IP-адресу комп'ютера, а також забезпечується простота первинної установки комутаторів серії smart. Комутатори, що належать одному сегменту мережі L2, підключеному до персонального комп'ютера користувача, постійно відображаються на екрані.Це дозволяє виконувати широкий набір настройок, включаючи базові конфігурації виявлених пристроїв, як, наприклад, зміна пароля і оновлення програмного забезпечення.

Характеристики:

- Стандарти і функції

· IEEE 802.3 10Base-T (мідний кабель на витій парі)

· IEEE 802.3u 100Base-TX Fast Ethernet (мідний кабель на витій парі)

· IEEE 802.3ab 1000Base-T Gigabit Ethernet (мідний кабель на витій парі)

· IEEE 802.3z Gigabit Ethernet (оптика) ANSI/IEEE 802.3

· Автоузгодження NWay

· Управління потоком IEEE 802.3x

- Кількість портів

· 14 портів 10/100/1000BASE-T, 2 комбо-порти 10/100/1000BASE-T/SFP *При використанні SFP відповідні порти 10/100/1000BASE-T блокуються

- Швидкість передачі даних Ethernet:

· 10 Мбит/с (напівдуплексний режим)

· 20 Мбит/с (повнодуплексний режим) Fast Ethernet:

· 100 Мбит/с (напівдуплексний режим)

· 200 Мбит/с (повнодуплексний режим) Gigabit Ethernet:

· 2000 Мбит/с (повнодуплексний режим)

- Топологія: Зірка

- Мережеві кабелі

· UTP Кат. 5, Кат. 5e (100 м макс.)

· EIA/TIA-568 100-Ом STP (100 м макс.)

- Полный/полудуплекс

· Полный/полу дуплекс для швидкості

· 10/100 Мбит/с

· Повний дуплекс для швидкості Gigabit

- VLAN

· Стандарт 802.1Q VLAN (VLAN Tagging)

· До 256 статичних груп VLAN

· Підтримка VLAN, що управляє (Management VLAN)

· Підтримка Asymmetric VLAN

- Якість обслуговування (QOS)

· Черги пріоритетів 802.1p

· До 4 черг пріоритетів на порт

· QOS на основі DSCP

· Підтримка двох режимів обробки черг: Strict і WRR

- Безпека

· Управління доступом 802.1x на основі портів

· Управління широкомовним штормом: порогова величина 8 Кб, 16 Кб, 32K, 64 Кб, 128 Кб, 512 Кб, 1024 Кб, 2048 Кб, 4096 Кб в секунду

· D-Link Safeguard Engine для захисту CPU від широковещательной/ многоадресной / одноадресной розсилки

· Довірений хост (Trusted host)

· Функція діагностики кабелю

- D-Link DAP-2553:

Опис:

Двохдіапазонна точка доступу AirPremier N DAP-2553 з підтримкою POE призначена для побудови локальних мереж підприємств (LAN) на основі стандарту 802.11n (проект). Спеціально розроблена для мереж бізнес-класса, ця точка доступу пропонує мережевим адміністраторам набір функцій для побудови захищених і керованих бездротових локальних мереж з підтримкою роботи в двох діапазонах частот.

Універсальна Точка Доступу

Три знімні двохдіапазонні антени забезпечують оптимальний радіус дії мережі як в діапазоні частот 2,4 Ггц (802.11g і 802.11n draft 2.0), так і в діапазоні 5 Ггц (802.11а і 802.11n draft 2.0). Завдяки підтримці 802.3af Power over Ethernet (POE), цю високошвидкісну Точку Доступу можна встановлювати в труднодоступних місцях, де розетки живлення недоступні.

Збільшення продуктивності

DAP-2553 забезпечує безвідмовну роботу з максимальною швидкістю передачі бездротового сигналу до 300 Мбит/с в будь-якому з діапазонів частот 2,4 Ггц або 5 Ггц. Підтримка функцій QOS WMM (Wi-Fi Multimedia) робить цю точку доступу ідеальним рішенням для аудіо, відео і голосових додатків. Також DAP-2553 підтримує функцію балансування навантаження, забезпечуючи максимальну продуктивність.

Безпека

Для забезпечення безпеки бездротової мережі Точка Доступу AirPremier N DAP-2553 підтримує останні технології захисту бездротових мереж, використовуючи обидві версії шифрування даних Personal і Enterprise WPA/WPA2 (802.11i) з підтримкою RADIUS-сервера. Також ця точка доступу підтримує і інші функції забезпечення безпеки, включаючи фільтрацію МАС-адрес, сегментацію бездротових LAN, відключення режиму SSID Broadcast, виявлення несанкціонованих підключень до АР і включення / виключення розкладів.Двохдіапазонна точка доступу AirPremier N з підтримкою POE підтримує до 8 VLAN для здійснення функції Multiple SSID, щоб здійснювати сегментацію мережі. Також DAP-2553 підтримує механізм ізоляції клієнтів бездротової мережі, що дозволяє обмежити пряме з'єднання клієнт-клієнт.

Декілька режимів роботи

Для оптимізації продуктивності мережі DAP-2553 може бути настроєна в будь-якому з режимів роботи: Точка Доступу, Wireless Distribution System (WDS) з точкою доступу, WDS/Мост (No AP Broadcasting) і Бездротовою клієнт. Завдяки підтримці WDS, мережеві адміністратори можуть легко встановлювати декілька точок доступу DAP-2553 і набудувати їх в режимі моста, забезпечуючи при цьому доступ в мережу приватним клієнтам. Також підтримується Spanning Tree Protocol, який забезпечує велику ефективність передачі даних, дозволяючи уникнути широкомовних штормів в режимі WDS.

Мережеве управління

Мережеві адміністратори можуть управляти настройками точки доступу DAP-2553 через Web-інтерфейс (НТТР), Secure Sockets Later (SSL, що забезпечує безпечне з'єднання з Інтернет), Secure Shell (SSH, що забезпечує безпечну передачу даних між локальним і видаленим комп'ютерами) і Telnet (двонаправлений, мережевий комунікаційний протокол). ПО D-Link AP Manager II або D-View SNMPv3 дає можливість адміністраторам автоматично проводити перевірки.

Характеристики:

- Стандарти

· IEEE Draft 2.0 802.11n

· IEEE 802.11g

· IEEE 802.3af

· IEEE 802.3 

· IEEE 802.11a

· IEEE 802.3ab

· IEEE 802.3u Мережеве

· управління

· Інтерфейс командного рядка

o Telnet

o Secure (SSH) Telnet

· Підтримка SNMP

o D-View Module

o Private MIB

· Web-інтерфейс користувача

o НТТР

o Secure HTTP (HTTPS)

· AP Manager II

- Безпека

· WPA™-Personal

· WPA2™-Personal

· 64/128-битовое WEP-шифрування

· Управління доступу МАС-адрес

· WPATM-Enterprise

· WPA2TM-Enterprise

· Відключення SSID Broadcast

- Діапазон частот бездротових сетей2

· 2.4ГГц (від 2.4ГГц до 2.4835ГГц)

· 5ГГц (від 5.15ГГц до 5.35ГГц і від 5.47ГГц до 5.85ГГц)

- Режими роботи

· Точка доступу (АР)

· WDS з точкою доступу

· WDS

· Бездротовою клієнт

- Тип антени

· Дипольна антена: 3dBi для 2.4ГГЦ/5dBi для 5ГГц

- Сертифікати

· FCC

· CE

· C-Tick

· IC

· CSA

· Wi-Fi®

- D-Link DSL-200/RU:

Опис:

Широкосмуговий модем DSL-200 забезпечує високошвидкісне підключення персонального комп'ютера в Інтернет через лінію ADSL. Модем підключається до комп'ютера через USB-інтерфейс, надаючи користувачам кращі можливості зв'язку, чим традиційні аналогові модеми, модем DSL-200 розроблений для забезпечення високошвидкісного прийому/передачі відео, даних і доступу в Інтернет.

Швидкість до 8Mбит/с

ADSL-модем підтримує модуляцію G.dmt для швидкостей до 8 Мбит/с низхідного потоку і до 1 Мбит/с висхідного. Також підтримується G.lite з швидкостями до 1,5 Мбит/с низхідного потоку і 512 Кбит/с висхідного. На даний момент G.lite достатній для більшості Інтернет – додатків і не вимагає установки частотного роздільника з боку абонента. Інтерфейс ADSL автоматично визначає тип підключення і вибирає оптимальну схему модуляції, G.dmt або G.lite, використовуючи протокол G.hs (установка з'єднання).

Смуга пропускання, що не розділяється

На відміну від традиційних і кабельних модемів, ADSL не використовує розділення смуги пропускання між декількома підключеними користувачами. При використанні технології ADSL вся смуга пропускання виділяється єдиному з'єднанню.

Використання існуючої телефонної лінії

Для своєї роботи ADSL-модем використовує існуючі телефонні дроти і не вимагає ніякий іншого фізичного середовища передачі. Використовуючи стандартну телефонну лінію на основі мідних проводів, модем забезпечує можливість надання високошвидкісних мультимедійних сервісів, доступу в Інтернет і організації відеоконференцій.

Максимальне використання ресурсів

Звичайні телефонні сервіси використовують тільки невелику частину фактичної місткості традиційних телефонних ліній, тоді як ADSL використовує смугу пропускання для високошвидкісної передачі даних, що залишається. Це досягається установкою різних частотних каналів для різних функцій, таким чином, що передача голосу здійснюється в нижньому діапазоні частотного спектру, а передача даних відбувається на високих частотах.

Підвищення продуктивності

Технологія ADSL дозволяє одночасно передавати голос і дані. Це дає користувачам можливість швидко завантажувати великі документи і графічні файли.

USB – інтерфейс

Модем має USB-інтерфейс для підключення до комп'ютера з USB-портом. У комплект постачання модему входить USB кабель для підключення до порту USB комп'ютера.

Характеристики:

Стандарти

· ANSI T1.413 issue 2

· ITU G.992.1 (G.dmt)

· ITU G.992.2 (G.lite)

· ITU G.994.1 (G.hs)

· Специфікація USB 1.1

Швидкість

· G.dmt, низхідний потік: до 8 Мбит/с

· G.dmt, висхідний потік: до 1 Мбит/с

· G.lite, низхідний потік: до 1.5 Мбит/с

· G.lite, висхідний потік: до 512 Кбит/с

Інтерфейси

· ADSL: 1 роз'їм RJ-11 для підключення до телефонної лінії

· USB: Порт типа B для висхідного підключення вузла USB

Протоколи

· RFC 2364 PPP over АТМ Adaptation Layer 5

· RFC 2516 PPP over Ethernet

· RFC 1483 Multiprotocol Encapsulation over АТМ Adaptation Layer 5

7. Проект, схема мережі

Дані:

o Будинок З-х поверховий, на поверсі 15 кл.