Смекни!
smekni.com

Обслуговування програмного забезпечення (стр. 3 из 4)

По-перше, аналізатор протоколів повинен мати вбудовану функцію генерації трафіку. По-друге, аналізатор протоколів повинен уміти «проріджувати» кадри, що приймаються, тобто приймати не всі кадри підряд, а, наприклад, кожен п'ятий або кожен десятий з обов'язковою подальшою апроксимацією отриманих результатів. Якщо ця функція відсутня, то при сильній завантаженості мережі, якою б продуктивністю не володів комп'ютер, на якому встановлений аналізатор, останній «зависатиме» і втрачати кадри. Це особливо поважно при діагностиці швидких мереж типа Fast Ethernet і FDDI.


2.3 Описати, як обслуговуються периферійні пристрої (принтер, сканер), а саме підключення, настройка, перезаправка картриджів

Підключення та налаштування сканеру.

Підключення сканера до паралельного порту Під'єднаєте сканер. Якщо до паралельного порту ПК не підключені жодні зовнішні пристрої, то просто під'єднаєте до нього сканер. А якщо підключений принтер, то від'єднаєте від паралельного порту його кабель і підключите кабель сканера. Потім до роз'єму сканера для з'єднання з принтером (так званому транзитному паралельному порту) або до спеціального перехідного пристрою (що поставляється, наприклад, в комплекті із сканером Visioneer Paperport Strobe) під'єднайте кабель принтера.

При підключенні до паралельного порту інших пристроїв, наприклад накопичувачів Zip, слідуйте тим же правилам. Зніміть із сканера спеціальний фіксатор (при його наявності), що оберігає від пошкоджень при транспортуванні. Під'єднайте сканер до мережі живлення. Встановите ПО. Включите спочатку сканер, а потім комп'ютер. Увійдіть до програми установки BIOS (спосіб входження залежить від моделі ПК) і включите опцію підтримки ECP і EPP. Якщо таких опцій немає, то використовувати сканер можна, але працювати він буде повільний. Вийдіть з програми установки і перезавантажите комп'ютер.

Увійдіть до Панелі управління Windows і двічі клацніть на значку «Система». Виберіть закладку «Пристрою» і двічі клацніть на строчці «Порти COM і LPT». Переконаєтеся, що паралельний порт встановлений в режим ECP і EPP. (Для здобуття повнішої інформації відкрийте знаходиться на компакт-диску з дистрибутивом Windows файл довідки Admin\reskit\helpfile\win95rk.hlp.

У наочному покажчику введіть слово extended.) Потім встановите ПО, яке поставляється разом із сканером. Якщо необхідно, то перезавантажите комп'ютер і запустите програму калібрування сканера. Почніть сканування. Перевірте працездатність сканера і що додається ПО і переконаєтеся, що все працює коректно. При виникненні проблем вимкнете ПК і ще раз перевірте всі з'єднання. Перед включенням комп'ютера переконаєтеся, що сканер приєднаний і включений. Якщо ж проблеми не зникнуть, зв'яжіться із службою підтримки виробника сканера.

Підключення та налаштування принтеру.

nDesign підтримує друк на принтерах, які підтримують мову PostScript® (Рівень 2 та 3) та які її не підтримують, використовуючи більшість поточних драйверів принтерів. Якщо ви друкуєте на принтері, який підтримує PostScript, InDesign використовує інформацію із файлу PostScript Printer Description (PPD) для того, щоб визначити, які параметри відображувати у діалоговому вікні «Друк».

Під час налаштування принтера дотримуйтесь таких основ:

- Встановіть останній драйвер принтера для пристрою виводу. Інструкції дивіться в документації щодо системи робочих процесів.

- Для друку PostScript оберіть файл PPD під час налаштування принтера.

Про драйвери для принтерів.

Драйвер для принтера відкриває прямий доступ до можливостей принтера з програм на вашому комп'ютері. Належний драйвер забезпечує ваш доступ до усіх можливостей, які підтримує окремий принтер.

Adobe рекомендує оновлення для останнього до найостаннішої версії драйвера для вашої операційної системи.

Більш докладну інформацію про рекомендовані та підтримувані драйвери принтера PostScript, в тому числі, інструкції з установки, шукайте в розділі щодо драйверів для принтерів Adobe на вебсайті Adobe.

Доступ до можливостей драйвера для принтера

Драйвери для принтерів можуть підтримувати можливості, що не входять до InDesign, наприклад, двосторонній друк. Підтримка цих можливостей варіюється в залежності від наявного драйвера для принтера. Проконсультуйтеся у виробника принтера для отримання більш детальної інформації.

Якщо необхідно зазначити параметри для окремого принтера, InDesign надає доступ до його драйвера через наступні кнопки у діалоговому вікні InDesign «Друк». (Коли ви обираєте друк для файлу PostScript, ці параметри недоступні.)

Вибір файлу PPD.

PPD‑файл (файл опису принтера PostScript) налаштовує роботу драйвера принтера для певного принтера PostScript. Файл містить інформацію про пристрій виводу, включаючи відомості про шрифти принтера, доступні розміри носіїв та орієнтацію, оптимізовану частоту екрана, кути екрана, роздільну здатність і можливості виводу кольорів. Перед друком важливо задати правильний файл PPD. Якщо ви виберете файл PPD, який відповідає вашому принтеру PostScript або пристрою фотовиведення, у діалоговому вікні «Друк» з'являться доступні параметри для пристрою виводу. У разі потреби можна перейти до іншого файлу. Програми використовують інформацію в PPD‑файлі, щоб визначити, яку саме інформацію PostScript посилати на принтер у ході друкування документа.

Для досягнення найкращих результатів при друкуванні Adobe рекомендує отримати останню версію PPD‑файлу для пристрою виводу від виробника. Багато постачальників послуг та комерційних принтерів надають файли PPD для використовуваних ними фотонабірних пристроїв. Завжди зберігайте файли PPD у теках, заданих операційною системою.

Загальні відомості про заправки картриджа.

Ідеальний варіант, якщо Ви маєте по 2 кольорових і чорних картриджа. Перша пара використовуватиметься, а друга заправлятиметься і зберігатиметься як запасна. Для захисту від висихання голівки принтера, його не рекомендується залишати без чорнильного картриджа більш ніж на 1 хвилину. Триваліший термін може привести до засихання чорнив, що залишилися в друкуючій голівці принтера. А це вже зовсім інша, серйозніша проблема, оскільки вартість голівки є 80% від всієї вартості принтера, приплюсуйте сюди ще заміну голівки і Ви отримаєте 110% від вартості новенького принтера.

Перше що потрібно зробити, приготувати все для перезаправки: шприц на 20 мл (при заправки кольорового картриджа – 3 шприци), чорнила, старі газети, ськотч, ганчірочку, вату, багато, багато серветок (віднесіться до цього запобігання зі всією серйозністю, особливо, якщо Ви заправлятимете картридж вперше), за бажанням хірургічні рукавички. Газети слід укласти товстим, товстим шаром на стіл, де вироблятиметься перезаправка картриджа.

1. Виведіть каретку в позицію заміни картриджів, на принтері є відповідна кнопка. Після витягання картриджів з принтера щоб уникнути засмічення друкуючої голівки, пов'язаної з висиханням чорнив, на чернілозаборні канали необхідно покласти ватку, рясно змочену у воді, що дистилює, або в спеціалізованій промивальній рідині. Вимкнете принтер кнопкою з передньої панелі управління (це поважно, т. до, якщо Ви просто висмикніть кабель живлення, принтер не запакує голівку і вона засохне).

2. Візьміть 20 мл. шприц з голкою і наповните його чорнилом потрібного кольору. 12–15 мл. для чорного і 5–7 мл. для кожної порожньої ємкості картриджа. Заправні отвори знаходяться під етикеткою на кожній ємкості для чорнила. Заклеювання отворів

3. Почніть повільно вливати чорнило в картридж, роблячи перерви, щоб губка, що знаходиться усередині картриджа, встигала вбирати. Місткість чорного картріджа – 12–15 мл., кольорового 5–7 мл. кожної порожньої ємкості картриджа. При заправці кольорового картриджа необхідно враховувати, що при друці витрата чорнила відбувається нерівномірно і об'єм заправки може бути різним для кожного кольору.

4. По закінченню заправки протріть картридж сухою тканиною і заклейте виконані голкою отвори липкою стрічкою або скотчем. Уважно стежите за тим, щоб не заклеїти повітряні канали, що вільно виходять із-за етикетки.

5. Перед установкою заправленого картриджа не забудьте видалити ватки з чорнильних каналів.

2.4 Фактори, які впливають на якість функціонування мережевої інформаційної технології

Правила Ethernet і Fast Ethernet При формуванні мережі з декількох пристроїв необхідно дотримувати ряд правив. Вони відносяться до: Числу концентраторів, які можна сполучати один з одним. Довжині використовуваного кабелю. Типові використовуваного кабелю. Коли необхідно підключити до мережі більше користувачів, Ви можете просто використовувати ще один Officeconnect концентратор, підключивши його до існуючого устаткування мережі. Концентратори працюють не так, як інше устаткування мережі. Вони просто передають ту інформацію, яка до них поступає на всі останні порти. Існує обмеження на число концентраторів, які можна сполучати разом, оскільки велике число концентраторів робить мережа чутливим до колізій. На розташованому нижче малюнку сегмент між двома ПК включає п'ять концентраторів. 10base-t така конфігурація є недопустимою, і мережа правильно працювати не буде. Максимальна кількість розташованих підряд концентраторів не повинно перевищувати чотири.

Проблема може бути вирішена шляхом розміщення між концетраторами одного комутатора. Як відомо, комутатори розділяють мережу на сегменти. У даному випадку комутатор треба розташувати так, щоб між ПК і комутатором були не більше двох концентраторів. Саме такий структура відповідає вимогам Ethernet і гарантує коректну роботу мережі.