Смекни!
smekni.com

ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНІ ЗВ ЯЗКИ ТА ЗОВНІШНЯ ТОРГІВЛЯ ФРАНЦІЇ ЇЇ ВІДНОСИНИ З УКРАЇНОЮ (стр. 6 из 6)

між країнами ЕС *308 між країнами ЕС *273

Джерело CFCE/DPA

Ця таблиця вказує на те що: Франція має найпотужніший АПК в ЕС, експортуючи більше інших країн; ще один позитивний аспект – це найбільший імпорт, що вказує на досить значний та відкритий ринок.

Таб.3. (Основнікраїниздодатнімчи дефіцитним балансом в 1995 г.)

В млрд. франків

Дод. Баланс Деф. Баланс
Японія -270 США +105
Германія -99 Нідерланди +89
Гонконг -51 Франція +53
Англія -48 Данія +34
Італія -41 Ірландія +29
Південна Корея -23 Нов. Зеландія +25
Канада +25

ЕС з 12 країн * - 35

Джерело CFCE/DPA

З цієї таблиці я роблю висновок що в ЄС у Франції все ж таки є досить серьйозний конкурент в цій сфері – це Нідерланди, які мають більше позитивне сальдо.


ВикористанаЛітература.

1. Публикация АДЕПТА (Организация развития международных обменов продукцией и технологией пищевой промышленности).

2. Gaz de France Annual report.

3. Peugeot.com.

4. France.com.

5. Alcatel.com.

6. Журнал; БИКИ №125, М. 2000.

7. К. “Держкомстат” (Зовнішня торгівля України таварами та послугами у І-му півріччі 1999 року).

8. Соколенко С. І. “Глобалізація і економіка України”-К.:Логос, 1999.

Додатки

Інформаційні Ринкові Служби (SNM) (додат. 1).

З 1963 року під керівництвом Відділу по виробництву й обміну продукцією (Міністерство сільського господарства) існує державна інформаційна служба, діяльність якої була затверджена міністерським указом у березні 1992 року і полягає в щоденному випуску кон'юнктурної, професійної, об'єктивної, представницької і надійної інформації про овочеві, квіткові ринки і ринки тваринницької продукції. Ця інформація призначена для виробників і їхніх об'єднань, приватних експедиторів і кооперативів, оптовиків, роздрібних торговців і особливо стосується ринкових розцінок, рівнів ринкових операцій, кон'юнктурних, якісних і кількісних тенденцій. Пошук інформації і її поширення в короткий термін здійснюється за допомогою найефективніших засобів:

- минитель (3617, Код SNM)

- факс, з індивідуальною передачею за вимогою

- телефонний сервер

- Інтернет : SNM agriculture.gouv.fr

Прейскуранти цін, розповсюджувані на місці, бюлетені, що відправляються поштою, звіти про діяльність. Стосовно розширення сфери міжнародних зв'язків SNM намагається зібрати і поширити усе більша кількість інформації, що надходить з іноземних ринків : у цьому відношенні в рамках угоди з відділом по продукції харчової промисловості CFCE (Французького центра зовнішньої торгівлі), SNM поширює за допомогою минителя і факсу інформацію, що має економічний і кон'юнктурний інтерес, зокрема зміна цін у ході комерційних операцій і ситуації на ринках. Інформація надходить чи щодня кілька разів у тиждень у залежності від виду чи продукції сезону, від агентів CFCE, що здійснюють професійні поїздки на іноземні ринки більшості європейських країн (напр., близько 40000 повідомлень у рік, що стосуються 25 чи видів різновидів фруктів і овочів). У ході розширення полючи внутрішньо-суспільної діяльності з'явилася необхідність установи політики в області передачі й обміну інформацією між організаціями, відповідальними за спостереження за сільськогосподарськими європейськими ринками. З ініціативи SNM усі ці організації прийняли рішення об'єднатися і здійснити програму відповідності і взаємодії методів збору інформації для публікації прейскурантів на стільки точних цін, на скількох це можливо.

[с.60.-АДЕПТА]

Діючі системи транспортування.

З’єднанні з європейськими газопроводами французькі термінали гарантують пряме досягнення норвезького газу у Францію з 1998 року і на LNG термінали Montoir-de-Bietagne і Fos-sur-Mer, обладнаного 14-ю підземними засобами збереження.

Система передачі транспортувала 41.9 мільярд м природного газу в 1999. Цей обсяг перевищує 43 мільярда м у 2000, з яких 2.4 мільярда м це газ для інших Європейських країн.