Смекни!
smekni.com

Загаяні відомості про підприємство (стр. 2 из 5)

5. Термообрубной ділянка призначена для очищення, обрубування і термообробки сталевих виливок і обладнана електрогидроочистними камерами «Іскра» моделей 35141 і 35131 для очищення литва, інерційними пневмомолотками ІП-4; гартівними і випалювальними печами, площею подам 18м2 - 2щт.; галтовочними барабанами - Зшт.

5. Ділянка плавлення магнію розташована в будівлі, що окремо стоїть, і призначена для виробництва чушкового магнію, що пасивує, використовуваного для десульфорації рідкого чавуну доменного виробництва і обладнаний індукційними печами модернізованнимі ІПМ, ємкістю 0,5 тонн -2шт.; печами опору магнієвими тиглями (СМТ), ємкістю 0,32 тонн - 2шт.

7. Модельна ділянка, яка розташована в будівлі, що окремо стоїть, складається з виробничих приміщень і приміщення складу модельних комплектів, призначений для виготовлення дерев'яних, металевих модельних комплектів і обладнаний парком деревообробних верстатів, сушилом легко-періодичної дії з примусовою циркуляцією. Всі підйомно-транспортні операції в цеху виконуються електромостовими кранами і передавальними візками.

Загальна кількість персоналу близько 778 чоловік, з них 55- керівників, 20 - фахівці, 7 - службовці.

У виробництву упроваджена і діє система управління якістю відповідно до вимог МС ІСО 9001-2000, що підтверджує здатність виробництва випускати продукцію стабільної якості.

Виробнича потужність цеху в даний час складає 13,5 тис. тонн сталевого литва, з них приблизно 5 тис. тонн виготовляється машинним способом, а також 58 тонн чушкового магнію, що пасивує, для доменного цеху 31 і 350 тонн чушкового алюмінію для розкислювання стали в конверторному і мартенівському виробничих підприємств.

2.3 ЛКПІ

ЛКПІ був заснований, як конструктивний підрозділ управління головного механіка. Головним завданням ЛКШ є забезпечення підприємства змінного устаткуванням (виливницями і піддонами), використовуваним в сталеплавильному переділі. Проектна потужність ЛКШ 70000 тонн литва в рік. Виробництво ЛКШ складає понад 90 тис. тонн литва в рік, зокрема:

- виливниці - близько 95,5 тис. тонн (4-х типів);

- піддонів одномісних - 3,5 тис. тонн в рік. Типи виливок: МКС, КС-8П, МС-12, С-9.

Виливки зазвичай відливають з доменного чавуну наступного складу: 3,3-4,0% 3; 0,9-2,2%8і; 0,4-1,0%Мп; <0,20%Р і <0,12%8.

Розміри виливок залежать від маси і розмірів злитка. Маса злитків, що відливаються для плющення на верстатах, змінюється в межах від 8 до 12 тонн.

Економічніше розливання сталі в крупні злитки, оскільки при цьому зменшується її тривалість, скорочуються витрати праці, витрата вогнетривів і розливного устаткуванні, зменшуються втрати металу у вигляді скрапу і літників. Крім того, збільшення маси злитків дозволяє збільшувати продуктивність прокатних станів.

Конфігурація виливок, що характеризується формою поперечного і подовжнього перетинів, визначається сортом сталі, що виплавляється, і подальшим переділом злитка.

Поперечний перетин виливниці - квадратне, а подовжнє буває двох типів: з розширенням догори для розливання спокійної сталі і з розширенням донизу для розливання киплячої сталі.

Виливниці, що розширюються донизу, роблять крізними, а виливниці, що розширюються догори, роблять з дном.

У квадратних виливницях в кутах передбачені закруглення, щоб зменшити небезпеку утворення площин слабкого місця на стику дендритів, що ростуть від суміжних стінок виливниці.

Товщину стінок виливок вибирають виходячи з умов забезпечення механічної міцності виливниці, і її зазвичай приймають рівною приблизно 20% від величини поперечного розміру злитка. Стійкість виливок рівна 50-100 наливанням, витрата виливок 1,0-3,5% від маси сталі.

У ЛКШ відливають піддони, які тут виготовляють литвом в кокіль.

До складу цеху входять наступні виробничі ділянки:

- формувальне відділення;

- суміше-підготовче відділення;

- кокильно-заливочна ділянка;

- обрубне відділення;

- гнучка бандажів;

- ділянка по ремонту опочного оснащення;

- ділянка регенерації;

- газове господарство;

- механослужба;

- електрослужба.

У структуру управління входять служби, що відповідають за економічне забезпечення і облік, за науково-технічне забезпечення, за соціальні питання.

Номенклатура продукції, ЛКШ, що випускається, складає змінне устаткування ЛКПС, використовуване в сталеплавильному переділі, а саме:

- крізні виливниці типу МКС-12,5 і КС-8П;

- глуходонні виливниці типу С-9 і МС-12-1; піддони під виливниці КС-8П.

У виробництві працюють 295 чоловік, лінійних керівників - 17, фахівців -11, службовців-267

ЛКПІ оснащений необхідним устаткуванням і інструментом. Продукція виробництва виготовляється відповідно до вимог Гостів підприємства і технологічних інструкцій. У ньому упроваджена і діє система управління якістю відповідно до вимог МС ІСО 9001-2000, що підтверджує здатність виробництва випускати продукцію стабільної якості.


3. ХАРАКТЕРИСТИКА ВСІХ ВІДДІЛЕНЬ, СКЛАДІВ, ЛАБОРАТОРІЙ.

3.1 ІНФРАСТРУКТУРА ВИРОБНИЦТВА

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3.2 СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ

У ЛКПС розроблена і упроваджена система управління якістю відповідно до вимог МС ІСО 9001-2000, яка призначена для підтвердження здатності виробництва виконувати вимоги замовників і для оцінки цієї здатності внутрішньою і зовнішньою сторонами, і розповсюджується на процеси, що відносяться до відповідальності керівництва, управління ресурсами, реалізації продукції, вимірювання, аналізу і поліпшення.

Основною метою створення ефективної системи управління документацією і даними є забезпечення персоналу затвердженою документацією. На підставі МС ІСО 9001-2000 на виробництві розроблені наступні нормативні документи:

- розпорядження № 55 від 18.01.2005г. «о затвердженні форм обліку і звітності»;

- переглянута Інструкція про порядок проходження замовлень в ЛКПС І- МРК -ЛЦ-001- 2009;

Область розповсюдження дії розроблених нормативних документів охоплює всі структурні підрозділи і служби виробництва.

У виробництві є відповідальний за отримання, реєстрацію і зберігання нормативно - технічній документації, призначеній начальником виробництва згідно розпорядженню.

Одному з основних завдань керівництва виробництва в області якості є постійне підвищення якості виконання робіт і послуг, виявлення і усунення невідповідностей на всіх етапах виробничого процесу.

Політика ЛКПС в області якості визначається якнайповнішим задоволенням вимог замовників і інших зацікавлених сторін і направлена на забезпечення високопродуктивної, стійкої роботи підрозділів ЛКПС. Постійне удосконалення системи управління якістю в ЛКПС входить в сферу обов'язків і відповідальності власників процесів фасонно-чавуноливарного виробництва. Політика в області якості постійно удосконалюється з урахуванням потреби замовників, інших зацікавлених сторін. Для здійснення політики в області якості в ЛКПЧ використовуються наявні ресурси: людські, матеріальні, фінансові, енергетичні нормативи, нормативні, інфраструктура, виробниче середовище. Управління політикою якості входить в сферу обов'язків і відповідальності вищого керівництва. Начальник ЛКПС зобов'язується сам і зобов'язує всіх власників процесів і виконавців

- засідання групи удосконалення;

- щотижневі і щоденні перевірки стану технологічної дисципліни згідно П-МРК-001-2001;

- змінно - зустрічні збори;

- розбір сигналів про невідповідність;

- засідання по розбору талонів - попередження.

Бухгалтерський облік є складовою частиною системи управління якістю бухгалтерських послуг. У виробництві здійснюється облік матеріальних цінностей, включаючи:

- ведення складського обліку по руху матеріальних цінностей на підставі вхідних даних, що поступають з цехових комор;

- обробку документації по оприбутковуванню матеріалів і її віддзеркалення в системі бухгалтерської документації;

- нарахування зносу основних засобів;

- облік переміщення і вибування основних фондів і інших необоротних матеріальних цінностей;

- проведення інвентаризації основних фондів і інших необоротних матеріальних цінностей.

3.3 РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОДУКЦІЇ

Планування виробництва чавунного і кольорового литва здійснюється на підставі річних заявок основних виробництв.

На підставі річного плану виробництва чавунного і кольорового литва інженерами-технологами ЛКПС складаються річні заявки на придбання сировини, матеріалів, необхідних для виробництва продукції відповідно до замовлень виробництвапідприємства.

У ЛКПС діє система визначення і аналізу вимог споживача. У технологічній інструкції виробництва визначені і прийняті до уваги вимоги до якості сталевого і кольорового литва, що випускається, вказані в тих документації виробництва - споживачів.

Управління якістю виробництва направлене на постійне вдосконалення і конструктивне поліпшення устаткування і пошук нових рішень у виробничих процесах. Для цього на виробництва виконуються проектний - конструкторські роботи.

Технологічні інструкції виробництва є ключовими документами, які встановлюють перелік, зміст і послідовність виконання основних і допоміжних технологічних операцій.

У виробництві основні технологічні інструкції:

- ТІ- МРК -ЛС-001-2007 «Виробництво сталевого литва »;

- ТІ- МРК -ЛС-004-2007 «Плавка і розливання кольорових металів і сплавів у ЛКПС»;

- ТІ- МРК -ЛС-007-2007 «Виробництво відливань сортопрокатних сталевих»;

- ТІ- МРК- ЛЧ-011-2007 «Розплави сталей.».

Отримання матеріалів і сировини для виробництва сталевого і кольорового литва проводиться на виробництві на підставі заявок річних і цільових на придбання МТР, виданих інженером-технологом на підставі вимог технологічних інструкцій. Заявки на технологію діляться на ліміти:допоміжні матеріали;

У виробництві здійснюється вхідний контроль сировини, напівфабрикатів і комплектуючих виробів. Всі матеріали в цех поступають за наявності сертифікату якості.