Смекни!
smekni.com

Молодіжна громадська креативна організація (стр. 4 из 5)

Почесними членами Організації можуть бути особи, що зробили істотний внесок у розвиток музики, танців, образотворчого мистецтва, спорту.

Прийом в члени Організації здійснює Правління на підставі таких документів:

– для індивідуальних членів – письмова заява та документ про сплату вступного внеску;

– для колективних членів Організації – письмова заява керівного органу, протокол зборів про прийняте рішення вступу до Організації, документ про сплату вступного внеску.

Рішення про прийняття до членів Організації приймається на черговому засіданні Правління більшістю голосів членів Правління.

При виключенні або самостійному виході із членів Організації вступні та членські внески не повертаються.

Рішення про виключення з членів Організації приймається на черговому засіданні Правління одноголосно.

Члени Організації зобов’язані:

– активно сприяти вихованню та розвитку молодого покоління українців через творчість (створення та запис пісенних творів, створення музичних та танцювальних композицій, проведення концертів, фестивалів, вечірок, співробітництво із музичними колективами України та інших країн, участь у всіляких музичних заходах України та інших країн, образотворче мистецтво) та спорт в усіх його видах та проявах;

– дотримуватися Статуту, рішень керівних органів Організації в межах їх компетенції, всіляко сприяти виконанню завдань і функцій Організації, своєчасно сплачувати членські внески, виконувати громадські доручення;

– пропагувати серед молоді здоровий спосіб життя та заняття спортом;

– активно займатися спортом, підвищенням власного інтелектуального рівня, розширенням кругозору;

– бути прикладом для всіх оточуючих громадян;

– слідкувати за своєю мовою, викидаючи з неї нецензурні слова, русизм, жаргонні вислови, виправляти своїх товаришів;

– не зловживати спиртними напоями, тютюновими виробами, не вживати наркотичних та психотропних препаратів, вести пропагандистську роботу з цих питань, серед молоді.

– відстоювати та захищати інтереси Організації перед третіми особами;

– при необхідності в співпраці з органами внутрішніх справ та охорони громадського порядку, нести патрульно-постову службу;

– захищати та охороняти культурно – історичну спадщину (пам’ятки) Українського народу.

Члени Організації мають право:

– приймати участь у всіх заходах, які організовуються та проводяться Організацією;

– вносити пропозиції до керівних органів Організації щодо питань, пов’язаних з його діяльністю;

– обирати та бути обраним до керівних та контролюючих органів Організації;

– брати участь у змаганнях, фестивалях, інших культурних, спортивно-масових заходах, що проводить Організація в плануванні вказаних заходів та обговоренні діяльності Організації;

– займатися на танцювальних майданчиках, у спортивних спорудах (залах), історичних кімнатах, музеях, кімнатах для самоосвіти, бібліотеках, які належать Організації, користуватись обладнанням, інвентарем, спортивною формою та національними костюмами, носити емблему Організації та значок Організації;

– зустрічатися з керівними органами структур Організації та її членами;

– на юридичний захист з боку керівних органів Організації.

За активну участь в роботі Організації її члени можуть бути нагороджені відповідно до «Положення про заохочення членів Рівненської Обласної Молодіжної Креативної Організації «Діамантова Вулиця», яке розробляється Правлінням Організації та погоджується Загальними зборами Організації.

3.4 Органи управління Організацією

Управління Організацією здійснюється на основі демократичного самоуправління, активної участі його членів у вирішенні всіх питань діяльності Організації.

Керівними органами Організації є:

– Загальні збори членів Організації;

– Правління Організації;

– Голова Правління.

Вищим керівним органом Організації є Загальні збори його членів, які скликаються рішенням Правління не рідше одного разу на рік або за вимогою однієї третини членів Організації.

Загальні збори Організації обирають Правління Організації, Голову Правління та його заступників, ревізора (ревізійну комісію) відкритим або закритим голосуванням.

Виключною компетенцією Загальних зборів є:

– затвердження статуту Організації, та внесення до статуту змін і доповнень;

– обрання Правління Організації, ревізора (ревізійної комісії);

– розгляд та затвердження звіту керівних органів Організації та ревізора (ревізійної комісії);

– обрання Голови Організації, його заступників;

– затвердження бюджету Організації, розміру вступних та членських внесків;

– визначення основних напрямів роботи Організації та прийняття відповідних документів;

– здійснення права власності, ліквідація та реорганізація Організації.

Збори Організації вважаються правомочними, якщо на них присутні не менше 2/3 членів Організації. Рішення на зборах приймаються простою більшістю голосів від кількості присутніх на зборах, окрім рішення про обрання членів правління, голови правління та про припинення діяльності Організації, яке приймається одноголосно.

3.5 Правління Організації

В період між Загальними зборами членів Організації діяльністю Організації керує Правління.

Правління очолює Голова Правління. Засідання Правління відбуваються при наявності 2/3 її членів, і не рідше 1 разу на квартал. Рішення на засіданнях Правління приймаються простою більшістю голосів її членів.

Правління виконує наступні функції:

– приймає рішення про час і місце проведення Загальних зборів, питання, які виносяться на порядок денний, будь-які інші Рішення, які входять до компетенції Правління;

– у встановленому порядку співпрацює з органами влади, установами, підприємствами, організаціями з основних питань діяльності та вносить на розгляд Загальних зборів Організації свої пропозиції по всіх питаннях діяльності Організації;

– розглядає та затверджує структуру Організації, кошториси доходів та видатків Організації, структур Організації;

– створює та формує необхідні фонди;

– подає до відповідних державних органів матеріали на присвоєння спеціальних та спортивних звань, заохочень тренерів, суддів та інших спеціалістів – членів Організації;

– Правління може створювати громадські органи Організації (комісії та ін.).

Рішення по питаннях, віднесених до компетенції Правління, приймаються відкритим голосуванням, простою більшістю голосів від кількості присутніх членів. За умови рівності голосів, голос Голови Правління є вирішальним.

Голова Правління у відповідності до своїх повноважень:

– розпоряджається коштами та майном Організації, на підставі рішень Загальних зборів, здійснює фінансові операції, веде відповідну фінансову документацію;

– представляє інтереси Організації у державних установах, міжнародних федераціях, громадських та інших установах, підприємствах, організаціях;

– підписує всю офіційну документацію Організації;

– несе відповідальність за фінансову діяльність, розподіл та використання матеріальних та фінансових фондів;

– організовує та проводить іншу різноманітну діяльність Організації, в тому числі і міжнародну, у встановленому порядку укладає правочини, угоди, договори з державними установами, міжнародними федераціями, громадськими та іншими установами, підприємствами, організаціями, федераціями інших країн, а також з зарубіжними організаціями;

– разом з секретарем Організації готує засідання Правління, забезпечує виконання рішень Загальних зборів Організації, організовує діяльність робочих і громадських органів Організації.

3.6 Контроль за коштами та майном Організації

Контроль за фінансово-господарською діяльністю Організації здійснює ревізор (ревізійна комісія – не менше як три особи), який обирається Загальними зборами Організації строком на 3 (три) роки.

Ревізор (ревізійна комісія) відповідає за свою діяльність перед Загальними зборами Організації, Правлінням, подає їм звіти про результати проведення ревізій, а також висновки по річним звітам.

Функції ревізора (контрольно-ревізійної комісії) може бути покладено, за рішенням Загальних зборів, на аудитора або аудиторську фірму на підставі відповідного договору на проведення аудиту.

Ревізор (ревізійна комісія):

– забезпечує перевірку фінансової, господарської діяльності Організації та інформує про результати перевірки Загальні збори Організації (перевірка проводиться 1 раз на рік);

– контролює та перевіряє правильність та доцільність витрат коштів, використання матеріальних цінностей, організацію обліку та звітності, дотримання кошторисної та штатної дисципліни.

Ревізор (ревізійна комісія) має право вимагати скликати позачергове засідання Правління.

Ревізор (ревізійна комісія) має право залучати до роботи незалежних експертів.

Ревізор (ревізійна комісія) має право вимагати від посадових осіб Організації подання їй усіх необхідних матеріалів, бухгалтерських чи інших документів та особистих пояснень.

Ревізор (ревізійна комісія), після візування її висновків про проведену роботу, Головою Правління, доповідає про результати проведених перевірок Зборам Організації.

Ревізор (ревізійна комісія) обирається, переобирається та затверджується на Загальних Зборах Організації.

Організація є власником грошових коштів та іншого майна, які їй належать на правах власності і використовуються для здійснення статутної діяльності та оплати праці штатних працівників, забезпечення статутної діяльності Організації.