Смекни!
smekni.com

Організація виробництва м`ясного цеху заготівельного підприємтсва (стр. 9 из 9)

Заготівельні підприємства мають великі перспективи розвитку, оскільки від їх роботи залежить постачання на підприємства ресторанного господарства різноманітних напівфабрикатів. Для правильної організації роботи заготівельного підприємства необхідно дотримуватись ряду вимог та правил, але також не слід забувати про те, що підприємству необхідно постійно оновлюватися, вносити корективи в режим своєї праці, слідкувати за досягненнями науково-технічного процесу, а також розробляти нові економічні підходи до його організації.

У ресторанному господарстві необхідно удосконалювати форми поділення праці і впровадження досягнень науково-технічного прогресу.

Слід раціонально і ефективно використовувати засоби виробництва, обладнання, робочу силу для підвищення продуктивності праці, зайнятості працівників протягом робочого дня

Підприємство для підвищення прибутковості може здійснювати випуск напівфабрикатів як для виконання власної виробничої програми, так і для доставки їх у філії, кулінарні відділи продовольчих магазинів.

Зниження цін на продукцію підприємства можна досягнути за рахунок зниження собівартості продукції, використовуючи сировину, отриману від виробника. Таким чином, ресторан також забезпечить собі стабільне існування у визначеній ринковій ніші.

Вдосконаленню організації праці сприяє бригадний метод його організації у виробничих цехах, а також суміщення професій – він створює можливості для раціонального використання кваліфікованого персоналу, скорочує витрати часу на приготування напівфабрикатів.

Необхідно забезпечити підприємство умовами для виготовлення напівфабрикатів (пакувальний матеріал, тара).

Слід розширювати шляхи отримання доходу. Необхідно знижувати витрати підприємства. Намагатися підтримувати зростання фондовіддачі, що характеризує покращання ефективності використання основних фондів. Підвищувати ефективність використання оборотних засобів.

Всі ці економічні хитрощі плюс раціональна організація праці на підприємстві дають змогу значно удосконалити його роботу, зробити її більш ефективною та продуктивною. Таких результатів повинно прагнути кожне підприємство ресторанного господарства.

Список використаних джерел і інтернет-ресурсів

1.Про підприємництво: Закон України від 22.03.94 №22

2.Закон "Про підприємства в Україні" Бережной И. Организация предприятий общественного питания - М.: Экономика, 1986.

3.Архіпов В.В. Організація ресторанного господарства.. Навч. Пос - К.: Центр учбової літератури; Фірма «Інкос», 2007. – 280 с.

4.Организация производства и обслуживания в общественном питании / Под ред. Беляева М.И., М.: - Экономика, 1986.

5.Карсекін В.І. Проектування підприємств громадського харчування, К.: Вища школа, 1991.

6.Туризм Основи економіки готельного та ресторанного господарства Кузнецова Н. М. - Навч. посібник, Київ, 1997.

7.Радченко Л.А. "Организация производства на предприятиях общественного питания", Ростов – на – Дону, изд – во "Феникс", 2000, - 320с.

8.Пятницкая Н.А. Организация производства и обслуживания в общественном питании. Практикум: Учебное пособие для вузов- К.: Вища школа, Головное издательство, 1990

9.П’ятницька Г.Т., П’ятницька Н.О. Менеджмент громадського харчування.-Київ: КНТУ,2001. – 655с.

10.Шаповалов Н.Н., Крымская Б.А., Организация работы общественного питання. - Учеб. пособие для ВУЗов, М.: Экономика, 1990.

11.http://otherreferats./management/d00047308.html

12.http://www.holodilshchik.ru/index_holodilshchik_issue_7_2007_Terms_notions.htm

13.http://www.fictionbook.ru/author/viktor_aleksandrovich_baranovskiyi/oficiant_barmen_posobie_dlya_uchashihsya/read_online.html?page=2

14.http://www.studfiles.ru/dir/cat31/subj1509/file17649/view165429/page5.html